Sale: Maat: S
Haarbandje - Aquarelle Fleurs
Artikelnummer: 16062020002HAARBANDJE AQUARELLE FLEURS
Super leuk knoop haarbandje met mooi bloemen patroon. De haarband matcht met onze broekjes, jurkjes en shirtjes. Past ook goed bij de kleuren mauve, cognac en roze.
Het haarbandje is verkrijgbaar in 3 maten: S: 0-6 maanden, M: 3-36 maanden L. 3-99 jaar.
Je kan de knoop in het haarbandje losmaken en op deze manier het bandje perfect passend om het hoofdje van je kindje maken.
- Verkrijgbaar in 3 maten
- Stretch
Bijpassende producten...
Sale: Maat: 50 + 68
Broekje & Legging - Aquarelle FleursBaggy broekje, wat ruimer rondom de billetjes voor extra comfort en een super speelse uitstraling. Een fijn licht broekje met prachtig design van blaadjes met roze tinten.
€ 17,95 € 9,95Sale: Maat: 68
Haremromper - Aquarelle FleursDeze hippe haremromper zit bij iedere baby perfect! Een prachtige lichte stof met een mooie print van aquarel bloemetjes. Goed te combineren met diverse kleuren zoals mauve, roze, creme wit.
€ 23,95 € 16,95Sale: Maat: 16
Slofjes - Aquarelle FleursHeerlijke slofjes van prachtige soepele tricotstof tegen koude voetjes! Verkrijgbaar in diverse dessins
€ 9,95 € 6,95