Poppenkleding setje - Embroidery VIntage Roze
Artikelnummer: 111125004Poppensetje Embroidery Vintage Roze
Droom weg bij dit lieve poppensetje vol magische details! Het Embroidery vintage roze setje is speciaal ontworpen voor poppen van 34 cm zoals Paola Reina en Minikane, en maakt twinnen met je kindje extra leuk. Met zijn zachte kleuren en borduur details is dit handgemaakte setje een echte eyecatcher in de poppenkast.
Spelen wordt nog fijner als je pop er net zo mooi uitziet als jij. Van het rokje tot de bijpassend haarbandje: dit setje is tot in de puntjes afgewerkt met oog voor detail en liefde voor kleine poppenmama’s.
Wat zit er in het Embroidery Vintage Roze setje?
Dit 4-delige setje bevat de perfecte combinatie van stijl en speelplezier:
- Rokje van hydrofiele embroidery stof
- Onderbroek vintage roze
- Blouse Embroidery vintage roze
- Haarbandje Glitter hartje
- Gratis verzending vanaf €50,-NL
- Verzending binnen 1-5 werkdagen
- Gratis ingepakt als cadeautje
- Achteraf betalen mogelijk
Geslacht
Meisje
Soort
Jurkje
Bijpassende producten...
Blouse - Vintage Roze Embroidery - HydrofielEen hele fijne blouse in mooie vintage roze kleur van fijne hydrofiele stof. Een ideale blouse voor kleine meisjes die het hele jaar gedragen kan worden! De blouse is voorzien van geborduurde kleine bloemetjes.
€ 32,95