Poppenkleding setje - Jurkje Madelief
Artikelnummer: 08062501005 Overzicht4-delig poppensetje met tulejurkje – feestelijk en betoverend
Magisch mooi en onweerstaanbaar lief: dit poppenoutfitje is perfect voor kleine feestjes, fotoshoots of gewoon om elke dag een beetje sprookjesachtig te maken. Speciaal ontworpen voor 34 cm poppen zoals Paola Reina en Minikane, is dit 4-delige setje een echte blikvanger in de verkleedkast van je pop.
Het jurkje met tulelaagje en ruffles geeft een dromerig effect, terwijl het madeliefjes giletje en de roze strikjes haarband zorgen voor een schattige, complete look. Klaar voor een feestje? Je pop wel!
Wat zit er in dit feestelijke setje?
Dit 4-delige setje is met zorg samengesteld en bevat:
- Jurkje met ruffles en een tulelaagje
- Onderbroekje
- Giletje met madeliefjes
- Haarbandje met roze strikje
Een droomoutfit voor kleine poppenmama's
Dit setje is ideaal voor kinderen die houden van fantasie en glamour. De tule, de ruffles, het roze strikje – alles straalt vrolijkheid en stijl uit. Combineer het met andere poppenkleertjes voor een eindeloos mix-en-match spel.
- Handgemaakt met liefde en oog voor detail
- Past perfect op 34 cm poppen zoals Paola Reina & Minikane
- Zacht, comfortabel en speelklaar
- Perfect voor speciale gelegenheden of dagelijks droomspel
Spelen, verzorgen en bewonderen
Of je nu een verjaardag viert, een rollenspel verzint of gewoon samen knuffelt: met dit jurkje voelt jouw pop zich een echte prinses. Laat de fantasie van je kindje tot leven komen met dit betoverende poppensetje.
Geslacht
Meisje
Soort
Jurkje